Uitslag Open Zeeuwse Ergometer Kampioenschappen 2014

Dames 1 km
Plaats Naam Vereniging Tijd
1 Marit Brand Scaldis 04:03
2 Cynthia Nieuwdorp Scaldis 04:32
3 Heleen Pikkaart Scaldis 05:06
 
Heren 1 km
Plaats Naam Vereniging Tijd
1 Bart Bouwman Honte 05:13
 
Dames 2 km
Plaats Naam Vereniging Tijd
1 Ageeth Loontjens Honte 08:00
2 Hilde Oorsprong Scaldis 08:01
3 Zarah van der Putten Honte 08:02
4 Karin Kappert Honte 08:20
5 Ineke Nijssen Scaldis 08:39
6 Katja Gillissen Honte dnf
 
Heren 2 km
Plaats Naam Vereniging Tijd
1 Jacob van de Kerkhof Kanoclub Hohenlimburg 06:30
2 Sander van Casteren Honte 06:41
3 André Davidse   06:42
4 Gijs van t Veer Scaldis 06:57
5 Barend Elenbaas Honte 06:57
6 Marc van Mourik Honte 07:14
7 Collin Bohncke Honte 07:15
8 Martijn Weijsenfeld Honte 07:16
9 Hans Nieuwdorp Scaldis 07:17
10 Machiel Bos Honte 07:28
11 George Valckx RowDow 07:31
12 Sytse Maljaars Honte 07:33
13 Jan Sommeijer Scaldis 07:35
14 Marius van Alphen Honte 07:43
15 Jan Louwerse Honte 07:46
16 Jan v/d Weele Scaldis 07:47
17 Fred de Bree Honte 07:48
18 Lewis Dean Honte 07:49
19 Frans Legemate Honte 08:00
20 Robert de Bourgraaf Scaldis 08:00
21 Roel de Meulder Scaldis 08:13

 

 

Uitslag OZEK 2014 - 2KM omgerekend

Omgerekende tijden 2KM
Plaats Naam Vereniging Tijd (werkelijk) Tijd (omgerekend)
1 Jan v/d Weele Scaldis 07:47 06:16
2 Ageeth Loontjens Honte 08:00 06:19
3 André Davidse   06:42 06:27
4 Fred de Bree Honte 07:48 06:27
5 Jacob van de Kerkhof Kanoclub Hohenlimburg 06:30 06:35
6 Hans Nieuwdorp Scaldis 07:17 06:42
7 George Valckx RowDow 07:31 06:47
8 Sander van Casteren Honte 06:41 06:51
9 Machiel Bos Honte 07:28 06:52
10 Hilde Oorsprong Scaldis 08:01 06:54
11 Barend Elenbaas Honte 06:57 06:56
12 Marc van Mourik Honte 07:14 06:58
13 Marius van Alphen Honte 07:43 07:00
14 Ineke Nijssen Scaldis 08:39 07:02
15 Zarah van der Putten Honte 08:02 07:04
16 Jan Louwerse Honte 07:46 07:08
17 Martijn Weijsenfeld Honte 07:16 07:12
18 Sytse Maljaars Honte 07:33 07:15
19 Gijs van t Veer Scaldis 06:57 07:18
20 Collin Bohncke Honte 07:15 07:20
21 Karin Kappert Honte 08:20 07:27
22 Frans Legemate Honte 08:00 07:27
23 Jan Sommeijer Scaldis 07:35 07:34
24 Lewis Dean Honte 07:49 07:38
25 Roel de Meulder Scaldis 08:13 07:47
26 Robert de Bourgraaf Scaldis 08:00 07:57
27 Katja Gillissen Honte dnf dnf