Uitslag Open Zeeuwse Ergometer Kampioenschappen 2013

 

Jongens 1 km

Plaats

Naam

Vereniging

Tijd (werkelijk)

1

Kevin van Blerkum

Scaldis

04:01

2

Bart Bouwman

Honte

05:30

 

Dames 2 km

Plaats

Naam

Vereniging

Tijd (werkelijk)

1

Esther Ruijter

Saurus

07:51

2

Zarah van der Putten

Honte

07:57

3

Hilde Oorsprong

Scaldis

08:02

4

Nina van Haperen

Scaldis

08:07

5

Ageeth Loontjens

Honte

08:08

6

Suzan Verlaan

Scaldis

08:13

7

Ellen van Vlaanderen

Scaldis

08:20

8

Karin Kappert

Honte

08:28

9

Melissa Geldof

Honte

08:33

10

Jolanda Dekkers

Scaldis

09:35

11

Heleen Pikkaart

Scaldis

09:49

 

Heren 2 km

Plaats

Naam

Vereniging

Tijd (werkelijk)

1

André Davidse

 

06:45

2

Victor Heukels

Honte

06:57

3

Cees Dekker

Honte

06:59

4

Collin Bohncke

Honte

07:00

5

Hans Gerritsen

Honte

07:05

6

Gijs van t Veer

Scaldis

07:05

7

Mark van Dijk

Honte

07:08

8

Marc van Mourik

Honte

07:11

9

Christiaan Bouwman

Honte

07:15

10

Hans Nieuwdorp

Scaldis

07:20

11

Geert Roumen

Scaldis

07:20

12

Machiel Bos

Honte

07:26

13

Steven Klatte

Honte

07:29

14

Arjaan van den Bergh

Honte

07:37

15

Gregory Bohncke

 

07:41

16

Marius van Alphen

Honte

07:44

17

Fred de Bree

Honte

07:50

18 Jan Louwerse Honte 07:50
19 Jan v/d Weele Scaldis 07:51
20 Johnny v/d Velde Honte 07:58
21 Frans Legemate Honte 08:03
22 Guido Francoijs Scaldis 08:05
23 Kees Jan Lastdrager Honte 08:08
24 Paul Pouwelse Honte 08:38
       
       

Uitslagen OZEK 2013 omgerekend

OMGEREKENDE TIJDEN 2KM
Plaats Naam Vereniging Cat Tijd (werkelijk) Tijd (omgerekend)
1 Hans Gerritsen Honte H 07:05 06:17
2 Jan v/d Weele Scaldis H 07:51 06:22
3 Ageeth Loontjens Honte D 08:08 06:25
4 Fred de Bree Honte H 07:50 06:32
5 André Davidse   H 06:45 06:35
6 Cees Dekker Honte H 06:59 06:44
7 Ellen van Vlaanderen Scaldis D 08:20 06:47
8 Hans Nieuwdorp Scaldis H 07:20 06:50
9 Machiel Bos Honte H 07:26 06:51
10 Esther Ruijter Saurus D 07:51 06:52
11 Suzan Verlaan Scaldis D 08:13 06:53
12 Hilde Oorsprong Scaldis D 08:02 06:54
13 Marc van Mourik Honte H 07:11 06:56
14 Zarah van der Putten Honte D 07:57 06:58
15 Mark van Dijk Honte H 07:08 07:00
16 Christiaan Bouwman Honte H 07:15 07:03
17 Nina van Haperen Scaldis D 08:07 07:04
18 Collin Bohncke Honte H 07:00 07:04
19 Geert Roumen Scaldis H 07:20 07:06
20 Victor Heukels Honte H 06:57 07:06
21 Steven Klatte Honte H 07:29 07:08
22 Kees Jan Lastdrager Honte H 08:08 07:08
23 Marius van Alphen Honte H 07:44 07:08
24 Jan Louwerse Honte H 07:50 07:18
25 Arjaan van den Bergh Honte H 07:37 07:31
26 Frans Legemate Honte H 08:03 07:31
27 Gijs van t Veer Scaldis H 07:05 07:34
28 Melissa Geldof Honte D 08:33 07:36
29 Karin Kappert Honte D 08:28 07:39
30 Johnny v/d Velde Honte H 07:58 07:50
31 Guido Francoijs Scaldis H 08:05 07:56
32 Gregory Bohncke   H 07:41 07:56
33 Jolanda Dekkers Scaldis D 09:35 08:01
34 Paul Pouwelse Honte H 08:38 08:09
35 Heleen Pikkaart Scaldis D 09:49 09:03