Uitslag Abeelenrace 2014

Abeelenrace jeugd

Positie Veld Rug# Ploeg Slagnaam Finishtijd
1 M 1x 51 Scaldis 2 Geijs, Noortje 14:35.3
2 M 1x 50 Scaldis 1 Brilman, Djalisah 15:10.2
1 J 1x 53 Honte 2 Remijnse, Nathan 11:29.1
1 J C2* 1 Honte 1 Sander v Houtert 15:00.0
1 J 4* 2 Honte Rabenswaay, Jochem van 10:53.9

 

Abeelenrace 2014

Positie Veld Rug# Ploeg Slagnaam Finishtijd
1 J18 1x 16 Roosendaalse 5 Constandse, Joris 22:32.2
2 J18 1x 18 Roosendaalse 4 Gurp, Camille van 22:54.5
1 H C1x 60 Honte 1 Vlaming , Bart 29:28.7
1 H 1x 17 Roosendaalse 6 Constandse, Wouter 21:08.0
2 H 1x 15 Honte 1 Bos, Machiel 21:22.2
3 H 1x 64 Willem III Brokx, Alexander 21:46.3
4 H 1x 13 Honte 3 Dekker, Cees 22:27.7
5 H 1x 10 Roosendaalse 3 Constandse, Jurgen 22:29.0
6 H 1x 12 Honte 2 Heukels, Victor 22:39.6
7 H 1x 11 Rowdow Valckx, George 22:42.1
8 H 1x 63 Scaldis 1 Nieuwdorp, Hans 22:52.0
9 H 1x 62 Beatrix Govers, Corné 23:27.8
10 H 1x 14 Scaldis 2 Françoijs, Guido 25:22.6
1 D 2- 70 Honte Putten, Zarah van der 22:42.8
1 D 2x 20 Honte 2 Tol, Sanne van den 21:21.7
2 D 2x 22 Scaldis/DDS Oorsprong, Maartje 21:52.0
3 D 2x 71 Honte 1 Ruiter, Marjan 23:34.0
4 D 2x 72 Honte 3 Jansen, Sigrid 24:41.2
5 D 2x 21 Scaldis Westeinde, Paulien van t 26:34.5
1 H 2x 25 Honte 1 Kerkhof, Jacob van de 19:53.3
2 H 2x 74 Honte 2 Peters, Robin 20:51.5
3 H 2x 75 Scaldis Boot, Hendrik 21:22.8
4 H 2x 26 VVR 1 Weirdt, Johan de 22:05.1
5 H 2x 24 Honte 3 Velde, Johnny van de 25:41.6
1 Mix 2x 23 Scaldis 1 Vlaanderen, Ellen van 21:08.9
2 Mix 2x 73 Scaldis 2 Pennen, Ad van der 21:37.0
1 H C3* 30 V.V.R./Lea Rowing Club 1 Benny van de Giessen 21:10.0
1 D C4* 80 Honte 1 Zunderen, Monique van 24:15.2
2 D C4* 40 V.V.R./G.R.S. 1 Vermeesch, Myriam 24:20.6
3 D C4* 81 Honte 2 Vusse, Caroline v.d. 27:50.4
1 H C4* 84 VVR / Lea Rowing Club 2 Weirdt, Johan de 20:31.9
2 H C4* 43 Honte/Beatrix Bohncke, Collin 21:27.0
3 H C4* 42 Rowdow Buijs, Pieter 26:04.8
1 Mix C4* 82 Rowdow Knijff-Bongers, Marianne 22:11.1
2 Mix C4* 83 VVR / GRS 2 Petit, Marc 23:37.0
3 Mix C4* 41 Scaldis Françoijs, Ronald 24:19.6
1 D 4* 85 Scaldis Vlaanderen, Ellen van 20:39.2
2 D 4* 44 Honte Ruiter, Marjan 22:21.4
1 H 4* 86 Honte 1 Louwerse, Jan 19:40.3
2 H 4* 45 Scaldis Pennen, Ad van der 20:28.5
3 H 4* 88 Honte 2 Pillen, Thomas 20:51.0
4 H 4* 87 Honte 3 Gerritsen, Hans 21:40.7
5 H 4* 46 Roosendaalse 1 Snijder, Haje 22:14.7
6 H 4* 47 Roosendaalse 2 Smit, Peter 22:22.9
7 H 4* 48 Honte 4 De Bree, Fred 24:03.2
1 Mix 4x 89 Rowdow/Barendrecht Mos, Anthia 22:02.1

 

Omgerekende tijden voor de wisselbeker

Plaats Rugnummer Ploeg Tijd (omgerekend)
1 85 Scaldis 17:46.3
2 86 Honte 1 18:32.7
3 89 Rowdow/Barendrecht 18:45.6
4 44 Honte 18:57.1
5 73 Scaldis 2 18:59.4
6 23 Scaldis 1 19:03.2
7 20 Honte 2 19:05.6
8 45 Scaldis 19:12.0
9 22 Scaldis/DDS 19:22.7
10 87 Honte 3 19:28.7
11 82 Rowdow 19:34.8
12 84 VVR / Lea Rowing Club 2 19:35.6
13 25 Honte 1 19:40.8
14 47 Roosendaalse 2 19:44.3
15 46 Roosendaalse 1 19:57.1
16 75 Scaldis 20:05.3
17 71 Honte 1 20:08.3
18 83 VVR / GRS 2 20:09.1
19 88 Honte 2 20:09.1
20 15 Honte 1 20:10.8
21 70 Honte 20:21.6
22 30 V.V.R./Lea Rowing Club 1 20:34.1
23 11 Rowdow 20:35.4
24 40 V.V.R./G.R.S. 1 20:40.3
25 74 Honte 2 20:44.9
26 26 VVR 1 20:46.0
27 72 Honte 3 20:48.9
28 17 Roosendaalse 6 20:49.4
29 10 Roosendaalse 3 20:58.2
30 43 Honte/Beatrix 20:60.0
31 63 Scaldis 1 21:02.7
32 64 Willem III 21:06.2
33 80 Honte 1 21:06.2
34 13 Honte 3 21:12.6
35 48 Honte 4 21:17.1
36 16 Roosendaalse 5 21:38.4
37 42 Rowdow 21:41.0
38 62 Beatrix 21:53.1
39 41 Scaldis 21:57.3
40 12 Honte 2 22:10.5
41 18 Roosendaalse 4 22:19.9
42 21 Scaldis 22:54.1
43 81 Honte 2 23:31.8
44 24 Honte 3 24:12.0
45 14 Scaldis 2 25:21.5
46 60 Honte 1 29:22.7