Uitslag Abeelenrace 2010

Plaats Categorie Vereniging Ploeg Tijd
1 M1x Honte Zarah Putten 00:11:39.6
1 J1x Honte Maarten Mooij 00:11:27.8
2 J1x Honte Johnny van de Velde 00:16:18.5
1 D1x Honte Ageeth Loontjens 00:25:28.0
1 H1x Proteus-Eretes Thomas van Marinissen 00:19:51.3
2 H1x Scaldis Thijs Vonk 00:23:31.3
3 H1x Scaldis Hans Nieuwdorp 00:23:47.6
4 H1x Honte Cees Dekker 00:23:59.1
5 H1x VVR Gent Edwin Van Der Vennet 00:24:06.2
6 H1x Rowdow George Valckx 00:24:48.4
7 H1x ASR Nereus Conrad Klatte 00:25:28.5
8 H1x Honte Marius van Alphen 00:25:52.0
1 HC2x VVR Gent Bastien Swysen
Maxime Swysen
00:25:08.7
1 M2x Honte Zarah Putten
Melissa Geldof
00:11:48.7
1 Mix2x Scaldis Ellen van Vlaanderen
Hans Nieuwdorp
00:21:08.7
2 Mix2x Scaldis Ad van der Pennen
Helma Wabeke-Zuijdwegt
00:23:05.0
3 Mix2x VVR Gent Myriam Vermeesch
Paul Willaert
00:25:09.7
1 H2x VVR Gent Benny vd Giessen
Vincent Caudrelier
00:18:51.6
2 H2x Honte Maarten Mooij
Robert Loontjes
00:19:52.1
3 H2x Honte Machiel Bos
Mark van Dijk
00:21:39.2
4 H2x Honte Collin Boncke
Martijn Weisenfeld
00:22:07.8
5 H2x Honte Douwe De Winder
Jasper Kramer
00:24:15.5
6 H2x Scaldis Ronald Françoijs
Jan van der Weele
00:25:05.2
1 MixC4* VVR Gent Marc Petit
Myriam Vermeesch
Andrea De Andreis
Nancy De Backer
Johan Verhaegen
00:22:35.8
1 MixC4+ Proteus-Eretes Erik Beerthuizen
Hidde Janssen
Judith Brand
Jacco de Jongh
Esther Persoon
00:25:36.8
1 DC4* Scaldis Andrea Stam
Saskia Schoon
Dana Bijl
Susanne Hulstijn
Jan Olde Heuvel
00:24:42.9
2 DC4* TOR Frances Roks
Lucia van Triest
Dianne de Kok
Monique Remmers
Emilie Groels
00:26:02.9
1 DC4x Honte Caroline van de Vusse
Rosemary Kostman
Anita Koopman
Truus Biskop
Désirée Looten
00:28:19.5
1 HC4* Honte Mark van Dijk
Ramses de Koning
Jan Louwerse
Martijn Weisenfeld
Mark Molenaar
00:21:48.4
2 HC4* VVR Gent Patrick Veere
Bert De Bie
Eric D'Hooghe
Wim van der Giessen
Georges Vanderhaeghen
00:22:15.6
3 HC4* VVR Gent Bart Steps
Kris Thys
Christophe Larrangé
Bastien Swysen
Anniek Willaert
00:24:02.5
4 HC4* Honte Thomas Pillen
Marc van Mourik
Bart Lelij
Mark Molenaar
Douwe de Winder
00:24:11.4
5 HC4* Honte Pieter de Gaaij
Antoine Dellaert
Kees Jan Lastdrager
Gijs van Suylekom
Antoine Dellaert
00:25:27.7
1 D4+ Proteus-Eretes Ellen Minkman
Evelien van der Meel
Elise Roetman
Winifred Schwegman
nnb nog niet bekend
00:23:00.4
1 H4- Proteus-Eretes Daan Lindeman
Martin Bakker
Max Willekens
Justin The
nnb nog niet bekend
00:20:28.8
1 HB4+ Proteus-Eretes Maarten Zoet
Lennart Middelplaats
Koen van Goevorden
John Koning
Sjoerd Kok
00:23:47.8
2 HB4+ Proteus-Eretes Herbert Verhoef
Timo de Goede
Frank Walhout
Paul Wattez
nnb nog niet bekend
00:23:56.2
1 D4* Scaldis Ellen van Vlaanderen
Maartje Oorsprong
Hilde Oorsprong
Suzan Verlaan
Ineke Nijssen
00:22:40.9
2 D4* De Laak Evelien Zielschot
Cathalijne Wellen
Anniek van Enthoven
Graziella Guarguaglini
Mieke Smet
00:23:59.0
3 D4* Honte Mariette Takkenberg
Hilda Pijpers
Maria den Hamer
Joyce van Nijendaal
Sabine de Jong
00:24:04.9
1 H4* Honte Machiel Bos
Collin Bohncke
Cees Dekker
Marius van Alphen
Rinske Dijkstra
00:19:49.6
2 H4* Scaldis Ad van der Pennen
Rink Nieuwland
Johan van Tiggelen
Ernest Vermeulen
Helma Wabeke-Zuijdwegt
00:21:01.2
3 H4* Roosendaalse Haje Snijder
Huub Hoogenstraaten
Arjan Blaak
Johan Coppens
Tiny Meerman
00:22:41.3
4 H4* Scaldis Peter Dirkson
René Wondergem
Joost Wolsing
Jivan Wassenaar
Peter Dirkson
00:23:29.2
1 Mix4x Rowdow Diana Meertens
Peter Cuppen
Anthia Mos
Vester Janssen
00:23:24.6
1 H4x VVR Gent Benny vd Giessen
Mike Galet
Vincent Caudrelier
Geoffroy Lemeur
00:18:54.1
2 H4x VVR Gent Edwin Van Der Vennet
Wim vd Giessen
Eric D'Hooghe
Johan Verhaegen
00:21:32.8
1 H8+ KRNSO-KRB Dennis Brys
Frank Derijnck
Henri Lambregt
Stefaan Blondelle
Hans Martens
Erik Van Parys
Dirk Lingier
Guy Vansteenkiste
Jean-Pierre Hernou
00:18:35.3
2 H8+ Proteus-Eretes Mark Huijben
Frank van Es
Yvo Tigchelaar
Wessel van der Deijl
Bart Walgaard
Tim Feenstra
Jeroen Vink
Nick Teunisse
Janneke Moors
00:19:18.2
3 H8+ Orca Licht 2001 Pieter Bottema
Matthijs Schmidt
Maurice Mourad
Ernst Jan Vesseur
Ruben Geerse
Gert-Jan Uittenbogaard
Joost Martijn de Jong
Eric van Diessen
00:19:30.4
4 H8+ Rowdow Vester Janssen
Herman Liedenbaum
Jan Nobel
Simon Verlinde
Henk van de Sande
Willem de Ruiter
Niels van Sabben
Paula van Esveld
Henk Kastelein
00:19:31.0

 

Omgerekende tijden voor wisselbeker Abeelenrace 2010

Uitslag nog opzoeken, deze is blijkbaar verwijderd uit de 'oude' site.