Uitslag Abeelenrace 2009

Plaats Categorie Vereniging Rugnr Ploeg Tijd
1 M1x Honte 1 Zarah van der Putten (slag) 00:11:54
1 D1x Honte 2 Ageeth Loontjens (slag) 00:25:06
1 H1x GRS 5 Wim De Wispelaere (slag) 00:22:07
2 H1x Scaldis 51 Hans Nieuwdorp (slag) 00:22:28
3 H1x RowDow 52 Niels van Sabben (slag) 00:22:36
4 H1x Honte 50 Collin Bohncke (slag) 00:22:57
5 H1x KRCG 53 Edwin Van Der Vennet (slag) 00:23:32
6 H1x Scaldis 4 Robert de Bourgraaf (slag) 00:24:13
1 MixC2* Scaldis 55 Nina van Haperen (slag)
Leander Rouw (boeg)
n n (stuur)
00:29:27
1 H2- Proteus-Eretes 10 Arnold Zondervan (slag)
Maarten van der Maas (boeg)
00:21:05
2 H2- Honte 56 Marius van Alphen (slag)
Jan Louwerse (boeg)
00:23:33
3 H2- RowDow 57 Vester Janssen (slag)
Willem de Ruiter (boeg)
00:24:14
1 D2x Scaldis 13 Hilde Oorsprong (slag)
Maartje Oorsprong (boeg)
00:22:38
2 D2x Scaldis 60 Ellen van Vlaanderen (slag)
Ilse Nieuwenhuijze (boeg)
00:23:08
3 D2x Scaldis 61 Jeanet Verhaagen (slag)
Renske Verbrugge-vd Hoek (boeg)
00:24:25
4 D2x Honte 12 Anita Bevelander (slag)
Virginie Serrarens (boeg)
00:26:45
1 H2x Honte 65 Maarten Mooij (slag)
Robert Loontjens (boeg)
00:19:54
2 H2x Proteus-Eretes 17 Mark Veenstra (slag)
Mark van der Burg (boeg)
00:19:58
3 H2x Proteus-Eretes 68 Guido Schroer (slag)
Nico Parasie (boeg)
00:21:37
4 H2x Honte 16 Conrad Klatte (slag)
Timo Sanders (boeg)
00:21:55
5 H2x Orca 18 Hans van Franeker (slag)
Joris Scheffers (boeg)
00:21:57
6 H2x Honte 66 Conrad Klatte (slag)
Fabian Pool (boeg)
00:23:46
7 H2x KRB 67 Manfred Sellinck (slag)
Arne Minnebo (boeg)
00:25:05
1 Mix2x Scaldis 11 Ellen van Vlaanderen (slag)
Hans Nieuwdorp (boeg)
00:20:42
2 Mix2x Scaldis 63 Marjolijn van Daalen (slag)
Thijs Vonk (boeg)
00:21:00
1 C2x VVR-GRS 62 Johan Verhaege (slag)
Larrangé Christophe (boeg)
00:26:16
1 HC3x Scaldis 19 Jan Oldeheuvel (slag)
Ronald Francois
Jan van der Weele (boeg)
00:22:53
1 D4* Scaldis 20 Jeanet Verhaagen (slag)
Sanne Vissers
Helma Wabeke
Renske Verbrugge-vd Hoek (boeg)
n n (stuur)
00:22:49
2 D4* Scaldis 75 Carla Michielsen (slag)
Suzan Verlaan
Sandrine Meijboom
Mattjanja Dees (boeg)
n n (stuur)
00:23:24
1 H4* VVR-GRS 71 Wim vd Giesse (slag)
Patrick Veere
Bert De Bie
Wim De Wispelaere (boeg)
Anniek Willaert (stuur)
00:21:35
2 H4* Roosendaalse 30 Haj Snijder (slag)
Huub Hoogenstraaten
Johan Coppens
Arjan Blaak (boeg)
Tiny Meerman (stuur)
00:21:42
3 H4* Honte 80 Hans Gerritsen (slag)
Gijs van Suylekom
Pieter de Gaaij
Peter de Doelder (boeg)
Marijn Dieleman (stuur)
00:21:50
4 H4* Scaldis 81 Dirk-Pieter van Bennekom (slag)
Johan Tiggelen van
Lodewijk Nijsse
Ad Pennen van der (boeg)
Helma Wabeke (stuur)
00:21:54
5 H4* Scaldis 82 Jan Oldeheuvel (slag)
Ronald Francois
Guido Francoijs
Jan van der Weele (boeg)
n n (stuur)
00:21:55
6 H4* KRB 84 Caroline Goethals (slag)
Paul Deschepper
Koen Van Den Haute
Kristof Vandepitte (boeg)
00:22:48
7 H4* Honte 29 Bert Geels (slag)
Frans Legemate
Bram Bliek
Antoine Dellaert (boeg)
Gijs van Suylekom (stuur)
00:22:58
1 Mix4* Scaldis 26 Marieke Brokamp (slag)
Peter Dousma
Frans Vercauteren
Marjolijn van Daalen (boeg)
Jeanneke Jordans (stuur)
00:22:01
2 Mix4* Scaldis 25 Cynthia Nieuwdorp (slag)
Joeri de Dreu
Alise Vermaire
Guido Francoijs (boeg)
Ilse Nieuwenhuijze (stuur)
00:23:43
3 Mix4* Scaldis 27 Larissa Sanders (slag)
Kees Wimmers
Monica Lamse
Mart Bax (boeg)
Carla Michielsen (stuur)
00:25:13
4 Mix4* Scaldis 77 Jeanneke Jordans (slag)
Peter Dousma
Peter v.d. Korput
Rianne Holm- Jonge de (boeg)
n n (stuur)
00:26:39
1 DC4* Honte 21 Yaelle Berghuis (slag)
Anniek Garst
Willeke Norder
Yvonne van Lieshout (boeg)
Mark van Dijk (stuur)
00:25:33
2 DC4* Scaldis 70 Andrea Stam (slag)
Dana Bijl
Susanne Hulstijn
Saskia Schoon (boeg)
n n (stuur)
00:26:11
1 HC4* Honte 23 Martijn Weijsenfeld (slag)
Mark Moolenaar
Machiel Bos
Douwe de Winder (boeg)
Sabien van Dussen (stuur)
00:21:43
2 HC4* Proteus-Eretes 74 Arjan Heeres (slag)
Mark Veenstra
Rolf Cozijnsen
N N (boeg)
N N (stuur)
00:22:23
3 HC4* Honte 73 Mark van Maurik (slag)
Bart Lelij
Bernard Meijlink
Thomas Pillen (boeg)
Martijn Weijsenfeld (stuur)
00:22:48
4 HC4* Scaldis 22 Brenda Walles (slag)
Bart Verhaeghe de Naeyer
Eelco de Jong
Ernest Vermeulen (boeg)
n n (stuur)
00:23:47
1 MixC4* GRS 24 Marc Petit (slag)
Myriam Vermeesch
Andrea De Andreis
Nancy De Backer (boeg)
Anniek Willaert (stuur)
00:22:39
2 MixC4* VVR-UNB 72 Geoffroy Lemeur (slag)
Myriam Vermeesch
Andrea De Andreis
Ann Ray (boeg)
Georges Vanderhaeghen (stuur)
00:23:11
1 D4+ Proteus-Eretes 28 Ellen Minkman (slag)
Evelien van der Meel
Judith Brand
Liselot Arkestijn (boeg)
N N (stuur)
00:22:46
2 D4+ De Maas 76 Jennifer Poorter (slag)
Mary-Ann Govers
Nicolette Staats
Jolanda Cortlever (boeg)
Susan Maingay (stuur)
00:22:49
1 H4+ Proteus-Eretes 31 Jacco de Jongh (slag)
Yves Prevoo
Marijn Verdult
Hidde Janssen (boeg)
N N (stuur)
00:20:57
1 H4x- GRS-VVR 32 Patrick Veere (slag)
Wim van de Giessen
Paul Willaert
Edwin Van Der Vennet (boeg)
00:20:29
1 D8+ Skadi 97 Liselotte Kuijpers (slag)
Annehilde van Eijmeren
Annekris Kouwenhoven
Sarah van der Linden
Neelke Oosterloo
Tanja Saat
Sophie Leijdesdorff
Eline Poels (boeg)
Dolf Diemont (stuur)
00:18:59
1 H8+ Orca 91 Martijn van Driel (slag)
Kjartan Majdandzic
Frank Risseeuw
Frank van Hofwegen
Jesse Zwemmer
Luc van den Broek
Watse Sybesma
Martien Wurdemann (boeg)
Rosaline Cost Budde (stuur)
00:17:43
2 H8+ Breda 96 Jeroen Vervoort (slag)
Richard Helsloot
Sybrand Treffers
Dirk Breure
Johan Bielderman
Geert-Jan Heymeijer
Sander Verheugd
Albert Steenman (boeg)
Lisanne Vervoort (stuur)
00:17:48
3 H8+ KRB 93 Filip Tanghe (slag)
Bruno Masyn
Hans Martens
Rody Neuenschwander
Katrien Verhaeghen
Johan Osselaere
Koen Bovee
Peter Vanacker (boeg)
Jean-Pierre Hernou (stuur)
00:18:34
4 H8+ Honte 41 Maarten de Boer (slag)
Collin Bohncke
Cees Dekker
Jan Louwerse
Ramses de Koning
Tijmen Kerklaan
Marius van Alphen
Axel Waterman (boeg)
Robert Loontjes (stuur)
00:18:40
5 H8+ Orca 94 Remco van Gennip (slag)
Stefan Hospes
Rutger Verbeek
Michel Rasing
Pieter Bosch
Stijn van der Boogaard
toine haverkamp
Pieter Blom (boeg)
Sophie Buitinck (stuur)
00:19:41
6 H8+ ORCA Licht 2001 95 Pieter Bottema (slag)
Obbe Tuinenburg
Ernst Jan Vesseur
Maurice Mourad
Ruben Geerse
Gerrit Uittenbogaard
Joost Martijn De Jong
Eric Gerard Antoon Louis Van Diessen (boeg)
n n (stuur)
00:19:43
7 H8+ RowDow 40 Vester Janssen (slag)
Jan Nijsten
Jan Nobel
Simon Verlinde
Henk van de Sande
Herman Liedenbaum
Willem de Ruiter
Paula van Esveld (boeg)
Henk Kastelein (stuur)
00:20:07
8 H8+ Breda 42 Peter Cival (slag)
Bas van der Togt
Martijn Bakker
Dries Bollen
Hans Helmonds
Reinout Kroon
Geert Krekels
Hjalmar Peetoom (boeg)
Pepijn Bosman (stuur)
00:20:26
9 H8+ KRB 92 Roger Linthout (slag)
Daniël Peuteman
Marc D'hont
Stefaan Blondelle
Jacques Masyn
Stijn Wildemeersch
Rolans Pieters
Andrew Halcrow (boeg)
Ria Heyndrickx (stuur)
00:20:28
1 Mix8+ Proteus-Eretes 90 Ellen Minkman (slag)
Evelien van der Meel
Jacco de Jongh
Hidde Janssen
Marijn Verdult
Yves Prevoo
Liselot Arkestijn
Judith Brand (boeg)
N N (stuur)
00:21:12

 

Omgerekende tijden voor wisselbeker Abeelenrace 2009

Categorie Vereniging Rugnr Ploeg Tijd (omgerekend)
H8+ Breda 96 Jeroen Vervoort (slag)
Richard Helsloot
Sybrand Treffers
Dirk Breure
Johan Bielderman
Geert-Jan Heymeijer
Sander Verheugd
Albert Steenman (boeg)
Lisanne Vervoort (stuur)
00:20:06
Mix2x Scaldis 11 Ellen van Vlaanderen (slag)
Hans Nieuwdorp (boeg)
00:20:23
MixC4* GRS 24 Marc Petit (slag)
Myriam Vermeesch
Andrea De Andreis
Nancy De Backer (boeg)
Anniek Willaert (stuur)
00:20:23
D8+ Skadi 97 Liselotte Kuijpers (slag)
Annehilde van Eijmeren
Annekris Kouwenhoven
Sarah van der Linden
Neelke Oosterloo
Tanja Saat
Sophie Leijdesdorff
Eline Poels (boeg)
Dolf Diemont (stuur)
00:20:32
M1x Honte 1 Zarah van der Putten (slag) 00:20:50
H2x Honte 65 Maarten Mooij (slag)
Robert Loontjens (boeg)
00:21:02
MixC4* VVR-UNB 72 Geoffroy Lemeur (slag)
Myriam Vermeesch
Andrea De Andreis
Ann Ray (boeg)
Georges Vanderhaeghen (stuur)
00:21:06
H1x Scaldis 51 Hans Nieuwdorp (slag) 00:21:07
H1x KRCG 53 Edwin Van Der Vennet (slag) 00:21:07
D1x Honte 2 Ageeth Loontjens (slag) 00:21:11
Mix2x Scaldis 63 Marjolijn van Daalen (slag)
Thijs Vonk (boeg)
00:21:18
H4* VVR-GRS 71 Wim vd Giesse (slag)
Patrick Veere
Bert De Bie
Wim De Wispelaere (boeg)
Anniek Willaert (stuur)
00:21:18
H8+ Orca 91 Martijn van Driel (slag)
Kjartan Majdandzic
Frank Risseeuw
Frank van Hofwegen
Jesse Zwemmer
Luc van den Broek
Watse Sybesma
Martien Wurdemann (boeg)
Rosaline Cost Budde (stuur)
00:21:21
H2x Proteus-Eretes 17 Mark Veenstra (slag)
Mark van der Burg (boeg)
00:21:28
H8+ KRB 93 Filip Tanghe (slag)
Bruno Masyn
Hans Martens
Rody Neuenschwander
Katrien Verhaeghen
Johan Osselaere
Koen Bovee
Peter Vanacker (boeg)
Jean-Pierre Hernou (stuur)
00:21:35
H4x- GRS-VVR 32 Patrick Veere (slag)
Wim van de Giessen
Paul Willaert
Edwin Van Der Vennet (boeg)
00:21:38
D2x Scaldis 13 Hilde Oorsprong (slag)
Maartje Oorsprong (boeg)
00:21:43
D4+ De Maas 76 Jennifer Poorter (slag)
Mary-Ann Govers
Nicolette Staats
Jolanda Cortlever (boeg)
Susan Maingay (stuur)
00:21:52
H2- Proteus-Eretes 10 Arnold Zondervan (slag)
Maarten van der Maas (boeg)
00:21:53
H1x GRS 5 Wim De Wispelaere (slag) 00:22:00
H1x RowDow 52 Niels van Sabben (slag) 00:22:01
H8+ Honte 41 Maarten de Boer (slag)
Collin Bohncke
Cees Dekker
Jan Louwerse
Ramses de Koning
Tijmen Kerklaan
Marius van Alphen
Axel Waterman (boeg)
Robert Loontjes (stuur)
00:22:05
D2x Scaldis 60 Ellen van Vlaanderen (slag)
Ilse Nieuwenhuijze (boeg)
00:22:08
H8+ RowDow 40 Vester Janssen (slag)
Jan Nijsten
Jan Nobel
Simon Verlinde
Henk van de Sande
Herman Liedenbaum
Willem de Ruiter
Paula van Esveld (boeg)
Henk Kastelein (stuur)
00:22:13
Mix4* Scaldis 26 Marieke Brokamp (slag)
Peter Dousma
Frans Vercauteren
Marjolijn van Daalen (boeg)
Jeanneke Jordans (stuur)
00:22:16
D4* Scaldis 20 Jeanet Verhaagen (slag)
Sanne Vissers
Helma Wabeke
Renske Verbrugge-vd Hoek (boeg)
n n (stuur)
00:22:18
D4+ Proteus-Eretes 28 Ellen Minkman (slag)
Evelien van der Meel
Judith Brand
Liselot Arkestijn (boeg)
N N (stuur)
00:22:20
HC4* Honte 23 Martijn Weijsenfeld (slag)
Mark Moolenaar
Machiel Bos
Douwe de Winder (boeg)
Sabien van Dussen (stuur)
00:22:25
H4* Roosendaalse 30 Haj Snijder (slag)
Huub Hoogenstraaten
Johan Coppens
Arjan Blaak (boeg)
Tiny Meerman (stuur)
00:22:28
HC3x Scaldis 19 Jan Oldeheuvel (slag)
Ronald Francois
Jan van der Weele (boeg)
00:22:29
H8+ KRB 92 Roger Linthout (slag)
Daniël Peuteman
Marc D'hont
Stefaan Blondelle
Jacques Masyn
Stijn Wildemeersch
Rolans Pieters
Andrew Halcrow (boeg)
Ria Heyndrickx (stuur)
00:22:37
H4* Honte 80 Hans Gerritsen (slag)
Gijs van Suylekom
Pieter de Gaaij
Peter de Doelder (boeg)
Marijn Dieleman (stuur)
00:22:42
D2x Scaldis 61 Jeanet Verhaagen (slag)
Renske Verbrugge-vd Hoek (boeg)
00:22:47
H4+ Proteus-Eretes 31 Jacco de Jongh (slag)
Yves Prevoo
Marijn Verdult
Hidde Janssen (boeg)
N N (stuur)
00:22:52
H2- Honte 56 Marius van Alphen (slag)
Jan Louwerse (boeg)
00:22:54
H1x Honte 50 Collin Bohncke (slag) 00:22:56
H2- RowDow 57 Vester Janssen (slag)
Willem de Ruiter (boeg)
00:22:58
H2x Honte 16 Conrad Klatte (slag)
Timo Sanders (boeg)
00:23:01
H2x Proteus-Eretes 68 Guido Schroer (slag)
Nico Parasie (boeg)
00:23:04
H1x Scaldis 4 Robert de Bourgraaf (slag) 00:23:08
HC4* Honte 73 Mark van Maurik (slag)
Bart Lelij
Bernard Meijlink
Thomas Pillen (boeg)
Martijn Weijsenfeld (stuur)
00:23:12
D4* Scaldis 75 Carla Michielsen (slag)
Suzan Verlaan
Sandrine Meijboom
Mattjanja Dees (boeg)
n n (stuur)
00:23:16
HC4* Proteus-Eretes 74 Arjan Heeres (slag)
Mark Veenstra
Rolf Cozijnsen
N N (boeg)
N N (stuur)
00:23:29
H8+ Breda 42 Peter Cival (slag)
Bas van der Togt
Martijn Bakker
Dries Bollen
Hans Helmonds
Reinout Kroon
Geert Krekels
Hjalmar Peetoom (boeg)
Pepijn Bosman (stuur)
00:23:32
H8+ ORCA Licht 2001 95 Pieter Bottema (slag)
Obbe Tuinenburg
Ernst Jan Vesseur
Maurice Mourad
Ruben Geerse
Gerrit Uittenbogaard
Joost Martijn De Jong
Eric Gerard Antoon Louis Van Diessen (boeg)
n n (stuur)
00:23:34
H2x Orca 18 Hans van Franeker (slag)
Joris Scheffers (boeg)
00:23:37
H8+ Orca 94 Remco van Gennip (slag)
Stefan Hospes
Rutger Verbeek
Michel Rasing
Pieter Bosch
Stijn van der Boogaard
toine haverkamp
Pieter Blom (boeg)
Sophie Buitinck (stuur)
00:23:43
H4* Scaldis 82 Jan Oldeheuvel (slag)
Ronald Francois
Guido Francoijs
Jan van der Weele (boeg)
n n (stuur)
00:23:52
H4* Honte 29 Bert Geels (slag)
Frans Legemate
Bram Bliek
Antoine Dellaert (boeg)
Gijs van Suylekom (stuur)
00:23:53
DC4* Honte 21 Yaelle Berghuis (slag)
Anniek Garst
Willeke Norder
Yvonne van Lieshout (boeg)
Mark van Dijk (stuur)
00:24:04
H4* Scaldis 81 Dirk-Pieter van Bennekom (slag)
Johan Tiggelen van
Lodewijk Nijsse
Ad Pennen van der (boeg)
Helma Wabeke (stuur)
00:24:09
Mix8+ Proteus-Eretes 90 Ellen Minkman (slag)
Evelien van der Meel
Jacco de Jongh
Hidde Janssen
Marijn Verdult
Yves Prevoo
Liselot Arkestijn
Judith Brand (boeg)
N N (stuur)
00:24:14
DC4* Scaldis 70 Andrea Stam (slag)
Dana Bijl
Susanne Hulstijn
Saskia Schoon (boeg)
n n (stuur)
00:24:33
Mix4* Scaldis 25 Cynthia Nieuwdorp (slag)
Joeri de Dreu
Alise Vermaire
Guido Francoijs (boeg)
Ilse Nieuwenhuijze (stuur)
00:24:38
H4* KRB 84 Caroline Goethals (slag)
Paul Deschepper
Koen Van Den Haute
Kristof Vandepitte (boeg)
00:24:46
HC4* Scaldis 22 Brenda Walles (slag)
Bart Verhaeghe de Naeyer
Eelco de Jong
Ernest Vermeulen (boeg)
n n (stuur)
00:24:54
H2x Honte 66 Conrad Klatte (slag)
Fabian Pool (boeg)
00:25:04
D2x Honte 12 Anita Bevelander (slag)
Virginie Serrarens (boeg)
00:25:13
H2x KRB 67 Manfred Sellinck (slag)
Arne Minnebo (boeg)
00:25:40
Mix4* Scaldis 27 Larissa Sanders (slag)
Kees Wimmers
Monica Lamse
Mart Bax (boeg)
Carla Michielsen (stuur)
00:25:49
Mix4* Scaldis 77 Jeanneke Jordans (slag)
Peter Dousma
Peter v.d. Korput
Rianne Holm- Jonge de (boeg)
n n (stuur)
00:26:37
MixC2* Scaldis 55 Nina van Haperen (slag)
Leander Rouw (boeg)
n n (stuur)
00:27:15
C2x VVR-GRS 62 Johan Verhaege (slag)
Larrangé Christophe (boeg)
00:27:55